ОДЕССКИЙ ЗАЛИВ

Объявление

Форум существует .
Уважаемые Гости! Добро пожаловать на форум "ОДЕССКИЙ ЗАЛИВ"! Свои мысли и пожелания Вы НЕ можете оставлять без регистрации в любой теме нашего Форума. Для Пользователей: оскорбительные высказывания, пренебрежение к собеседнику не приветствуются и будут удаляться! С уважением, Администрация Форума.  

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ОДЕССКИЙ ЗАЛИВ » Дети - цветы жизни » Підготовка дитини до школи

Підготовка дитини до школи

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Підкажіть будь ласка, якими календарями розвитку ви користуєтесь? Я слідкувала за декількома на сайтах, але інформація в них дуже різна. Мені б хотілось знайти найбільш актуальний, щоб перш за все я могла підготувати свою дитину до навчання в школі. Що можете порадити?

0

2

Ви повинні пам'ятати, що кожна дитина унікальна та розвивається індивідуально від інших та має свої особливості. Тому не потрібно звертати на різні критерії розвитку, а лише орієнтуйтесь на основні, які визначають рівень розвитку дитини. Така інформація прописана у підручниках з психології.

0

3

Ви, коли читаєте статті в інтернеті, то зауважте, що багато авторів використовують такі слова як "можуть" та "повинна". Саме те, що повинна робити дитина, це основне. А ось що вона ще може робити у певному віці, то вже індивідуально.

0

4

моряк-папай написал(а):

Ви, коли читаєте статті в інтернеті, то зауважте, що багато авторів використовують такі слова як "можуть" та "повинна". Саме те, що повинна робити дитина, це основне. А ось що вона ще може робити у певному віці, то вже індивідуально.

Саме так! Багато ресурсів вводять нас у оману описуючи те, що дитина начебто може робити у певному віці. Прочитавши таке багато матусь беруться за голови та вважають, що їх діти відстають від розвитку.
А ось що повинна уміти дитина в 6 років https://blog.karpachoff.com/rebenok-6-l … t-k-shkole та що допоможе визначити рівень її розвитку можно знайти в блозі Дмитра Карпачова, відомого психіатра та ведучого. Там лише сама необхідна та лаконічна інформація, якою ви можете скористатись у будь який час.
https://skr.sh/i/180821/ofM4c0pI.jpg

0

Вы здесь » ОДЕССКИЙ ЗАЛИВ » Дети - цветы жизни » Підготовка дитини до школи